Jesteś lub byłeś(aś) moim klientem? Zostaw opinię!

Dodaj opinię

Kredyt na pierwsze mieszkanie 2% - wniosek złożony do 2 banków - 2 decyzje pozytywne, wybrałem lepszą ofertę i w przyszły tygodniu przeprowadzka😉 Bardzo polecam przy kredycie pomoc doradcy kredytowego, a Pan Paweł to najlepszy wybór🙂

Katowice 18.08.2023r

Adrian

Właśnie bank uruchomił nasz kredyt w rramach programu bezpieczny kredyt 2% :-) pomimo stresu i zapowiedzi że będzie to trwało bardzo długo wszystko poszło mega sprawnie (może dlatego że wniosek był złożony zaraz na początku), tak czy inaczej przez cały czas procesowania naszego wniosku czułam się o wiele spokojniej wiedząc, że nad wszystkim czuwa doradca kredytowy:)

Tychy 31.07.2023 r.

Karolina

Byłem dość sceptycznie nastawiony do korzystania z usług pośrednika kredytowego, miałem wrażenie że kredyt będzie przez to droższy, ale ponieważ dostałem kontakt do p. Pawła od zadowolonych znajomych to postanowiłem zaryzykować, i to był strzał w 10:) Jasne i rzetelne porównanie ofert, całkowity koszt kredytu nie różnił się niczym od oferty bezpośrednio z banku, nawet na formularzu który dostałem na starcie bank zamieścił informację, że wynagrodzenie które wypłaca pośrednikowi nie stanowi mojego dodatkowego kosztu kredytu, poza tym doradca załatwił niemal wszystkie formalności za mnie.

06.2023

Lechu Pazio

Pomimo problemów i niezrozumiałego powodu odmowy w moim banku wszystko zakończyło się pomyślnie - wniosek był złożony do 3 banków. Świetny kontakt z doradcą, jasny przekaz i porównanie oferty wszystkich banków - nie widzę sensu załatwiania kredytu na własną rękę bezpośrednio w banku. Pozdrawiam Radzio:)

Tychy 28.03.2023

RadekW

Kredyt na budowę domu ogarnięty szybko i bezproblemowo:) Polecam!

Wyry

Zuza Pawlik

Kontakt do P. Pawła dostałam od moich znajomych i bardzo się cieszę że trafiłam do tego doradcy kredytowego. Pomimo skomplikowanej sytuacji z nieruchomością oraz faktu że uzyskuję dochody za granicą, Pan Paweł pomógł stronie sprzedającej wyprostować stan prawny nieruchomości a mi znalazł bank który udzielił finansowania na zakup tej nieruchomości :-) Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam!

Katowice 23.02.2023

Kinga Lasota

Polecam doradcę kredytowego P. Pawła, bardzo duża wiedza o finansach, świetny kontakt oraz sumienne podejście do swoich obowiązków. na pewno skorzystam ponownie jeśli będzie taka potrzeba.

18.12.2022

Dawid Prusak

P. Pawle jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc i sprawne ogarnięcie kredytu na zakup domu:) oczywiście z całego serca polecamy Pana usługi:-)

Lędziny, wrzesień 2022

Jagoda

Szczerze z przerażeniem patrzyłem co wyprawia nasz jastrząb:) rata kredytu szła niepokojąco w górę, na szczęście P. Paweł pamięta o swoich klientach:) Refinansowanie kredytu na stałą stopę wyszło o blisko 400 zł miesięcznie korzystniej niż propozycja poprzedniego banku zmiany na stałe% Ponownie gorąco polecam doradcę kredytowego Pawła Suwalskiego:)

Tychy 15.05.2022

Jerzy Rogosz

Profesjonalnie, rzeczowo i kompleksowo! a do tego super kontakt - POLECAM!

Gliwice

Paulina Kalisz