2022-07-22
Zapraszamy do artykułu w którym odpowiadamy na naczęściej zadawane pytania dotyczące wakacji kredytowych oraz do bezpośredniego kontaktu jeśli nie znalazł Pan/ Pani odpowiedzi na nurtujące pytania🙂
2021-03-19

Wiosna to tradycyjnie okres w którym wiele osób decyduje się na rozpoczęcie budowy wymarzonego domu. Proces ten wiąże się ze sporą ilością formalności urzędowych oraz niemałym wydatkiem finansowym. Poniżej kilka wskazówek oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów w kontekście kredytu na budowę domu.

2021-01-16

W ostatnim czasie, bardzo często nasi klienci którzy kupowali lub budowali dom, wspominali że chcą korzystać z systemów Odnawialnych Źródeł Energii. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, Grupa ANG SA rozpoczęła współpracę z kilkoma wiodącymi firmami, działającymi w zakresie instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

2018-05-15

Od wielu miesięcy trwa hossa na rynku nieruchomości oraz kredytów hipotecznych, ale coraz częściej słychać głosy o nadchodzącej korekcie, co byłoby naturalnym elementem cyklu koniunkturalnego. Jaki miałoby to wpływ na ceny mieszkań oraz raty kredytów ? Czy warto inwestować w nieruchomości teraz, czy może lepiej poczekać ?