Nagrody - loga

 

Grupa ANG S.A. to ogólnopolska firma pośrednictwa finansowego, zrzeszająca pod swoim szyldem ponad 1300 ekspertów i ekspertek finansowych. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. Działania te od wielu lat są dostrzegane i nagradzane przez środowisko biznesowe. Jako organizacja otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień zarówno za naszą działalność biznesową, jak również za działania na rzecz rozwiązywania problemów społecznych i ochrony klimatu.

Grupa ANG S.A. otrzymała m.in. takie wyróżnienia jak:


Lider Społecznej Odpowiedzialności
 

Otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii Lider Społecznej Odpowiedzialności przyznawane przez Executive Club w ramach VII edycji „Diamentów Sustainable Economy”. Kapituła Konkursu doceniła nasze działania na rzecz odbudowania zaufania do branży finansowej oraz transparentna i szczera komunikacja z interesariuszami.

Biały Listek CSR Polityki 2020
 

Po raz szósty zostaliśmy wyróżnieni w zestawieniu Listki CSR POLITYKI, w tym roku otrzymując Biały Listek CSR.
 To wyróżnienie, przyznawane przez tygodnik Polityka oraz firmę doradczą Deloitte, otrzymują firmy, które włączają kwestię zrównoważonego rozwoju w swoje działania biznesowe, promują dobre praktyki i inspirują innych i ciągle doskonalą swoje działania w tym zakresie na rzecz efektywnego zarządzania wpływem swojej firmy na otoczenie. Super Etyczna Firma 2020

Gazela Biznesu 2020
 

“Tytuł Gazeli Biznesu otrzymaliśmy już szósty rok z rzędu. Jest on kolejnym dowodem na to, że obrana przez nas strategia, która zakłada rozwój firmy w sposób zrównoważony jest doceniana. Budując i rozwijając Grupę ANG nieustannie na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta oraz tworzenie społeczności, w której akcjonariusze, eksperci i pracownicy centrali mogą rozwijać się oraz spełniać się zawodowo” – Katarzyna Dmowska, Wiceprezes w Grupie ANG S.A.Pełna lista nagród i certyfikatów dostępna na:

Logo grupy ang