Doradca Pawet Suwalski

Paweł Suwalski

Ekspert kredytowy

Moja przygoda z finansami rozpoczęła się w 2005 r., podjąłem wówczas studia na kierunku Finanse i Rachunkowość - specjalizacja Bankowość. Był to świadomy wybór, ponieważ już dużo wcześniej tematyka związana z rynkami finansowymi oraz inwestowaniem na giełdzie była w obszarze moich zainteresować/hobby. Również moja pierwsza poważna praca związana była z produktami finansowymi, zajmowałem się bowiem pozyskiwaniem oraz obsługą klientów w obszarze takich rozwiązań jak: ubezpieczenia na życie, plany finansowe, produkty inwestycyjne oraz Otwarte Fundusze Emerytalne. Kolejnym bardzo ważnym doświadczeniem była praca w oddziale Banku o zasięgu międzynarodowym. Dzięki temu doświadczeniu poznałem „od kuchni” schemat działania systemu bankowego, procedur oraz standardów obsługi klienta. Jedyną wadą pracy bezpośrednio w Banku była możliwość oferowania klientom tylko rozwiązań danego Banku, które nie zawsze spełniały ich oczekiwania. Rozwiązaniem tego problemu było rozpoczęcie w 2010 r. pracy jako Niezależny Doradca Finansowy. Dostęp do ofert wszystkich Banków oraz brak jakichkolwiek kosztów dla klienta w związku z moją pomocą w uzyskaniu kredytu, jest dla mnie fundamentem mojej pracy. Posiadam stacjonarne biuro w Tychach, ale obsługuję klientów z obszaru całego Śląska. Za najważniejsze osiągnięcie uważam to, że z roku na rok coraz więcej klientów trafia do mnie z polecenia. Wierzę, że dzieje się tak ponieważ od zawsze podstawowymi wartościami którymi się kieruję są uczciwość, rzetelność oraz partnerskie relacje z moimi klientami i partnerami biznesowymi.

Zapraszam do współpracy
Paweł Suwalski


Katarzyna Suwalska

Specjalista ds. nieruchomości

Profesjonalizm, dobra organizacja pracy oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta to wynik 12-letniego doświadczenia zawodowego w pracy z klientem. Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach na wydziale ekonomii. Ukończyłam również studia podyplomowe na Wyższej Szkole Bankowej na kierunku audyt wewnętrzny i kontrola finansowa. Posiadam również licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Od początku mojej drogi zawodowej byłam związana z branżą finansową i rynkiem nieruchomości. Od 2017 roku jestem dyrektorem oddziału Północ Nieruchomości w Tychach.

W biznesie warto mieć zaufanego partnera. Ponad 40 biur w całej Polsce pokazuje skalę działalności firmy, a obecność na rynku od ponad 20 lat to potwierdzenie ogromnej wiedzy i profesjonalizmu w służeniu klientom. Oferuję szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych na terenie Tychów oraz miast sąsiadujących. Na co dzień moim Klientom zapewniam kompleksową oraz bezpieczną obsługę na każdym etapie realizacji transakcji, od pierwszego kontaktu, poprzez sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, zebrania wymaganych dokumentów, prezentację nieruchomości i jej promowanie, aż do bezpiecznego sfinalizowania transakcji i przekazania kluczy. Współpracuję z niezależnym doradcą kredytowym i ubezpieczeniowym, notariuszami, rzeczoznawcami, firmami budowlanymi, architektami oraz innymi specjalistami, którzy uzupełniają moje usługi dla Klientów. Zapraszam serdecznie do współpracy wszystkie osoby, które cenią sobie zaufanie, profesjonalizm oraz partnerstwo w biznesie.

Zapraszam do współpracy
Katarzyna Suwalska

Doradca Katarzyna Suwalska