FOTOWOLTAIKA W ANG!

W ostatnim czasie, bardzo często nasi klienci którzy kupowali lub budowali dom, wspominali że chcą korzystać z systemów Odnawialnych Źródeł Energii. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, Grupa ANG SA rozpoczęła współpracę z kilkoma wiodącymi firmami, działającymi w zakresie instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. W najbliższych miesiącach planowany jest dalszy rozwój związany z OZE, oraz poszerzenie bazy współpracujących firm.

Na dzień dzisiejszy, nasi klienci podczas spotkania nie tylko dowiedzą się gdzie można uzyskać najtańszy kredyt na zakup / budowę domu, ale również co zrobić aby koszt utrzymania wymarzonego domu w obszarze zapotrzebowania energetycznego wyniósł blisko zero zł / rok.

Dlaczego decydując się na instalację fotowoltaiczną warto skorzystać z naszej pomocy? :

 

  1. Możliwość porównania ofert wiodących firm na rynku podczas jednego spotkania
  2. Taka sama cena, jak bezpośrednio u dostawcy instalacji
  3. Szeroki wachlarz rozwiązań, począwszy od innowacyjnych rozwiązań (dachy solarne), poprzez instalacje w segmencie „premium”, po instalacje średnio budżetowe 
  4. Możliwość uzyskania 25 letniej gwarancji na uzyski energii
  5. Pomoc w uzyskaniu dofinansowania 
  6. Dla osób które nie chcą angażować gotówki - kredyt na preferencyjnych warunkach

 

Przejście z dotychczasowych rozwiązań w zakresie wytwarzania energii na Odnawialne Źródła Energii, to proces który jest nieunikniony. Stale rosnące ceny energii elektrycznej oraz stopniowe odchodzenie od węgla jako surowca do wytwarzania prądu sprawiają, że również zmiany w systemach wytwarzania ciepła w naszych domach to tylko kwestia czasu. Ale patrząc od strony ekonomicznej - to się po prostu opłaca! Nawet jeśli inwestor nie posiada gotówki na instalację, może ją sfinansować preferencyjnym kredytem. W takiej sytuacji, zamiast płacić za rachunek od dostawcy prądu, płaci ratę do banku, ale w momencie całkowitej spłaty kredytu, jeszcze przez wiele lat będzie korzystał z darmowego źródła energii, jakim jest słońce.

 

Zapraszam do kontaktu.